Kupiłem MERCATORA i na tę chwilę mam -33% :):)
ale sam wam pisałem że tam ostro buja
jestem spokojny akurat oni mają to czago nie ma w szpitalach i to mnie zastanawia czy rząd w ciuła leci czy oni za drogo chcą.
Mowa o rękawiczkach(97% ich przychodu mają 2 fabryki) i maseczkach (te akurat ktoś im robi i pod swoim logo sprzedają)
Jakiś tydzień temu przekazali do rezerw strategicznych państwa za darmo 50000 szt.
Nie są potentatem na świecie ale w Polsce tak.
Myślę że mogę być spokojny o kasę.