Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sprawa w sądzie

Zgłoś do moderatora
Z Primą Modą "walczę" już od roku, niestety bezskutecznie. Także chcę złożyć sprawę w sądzie, bo nie mam już nerwów do nich:( Poprostu to co oni wypisują w odpwiedziach na moje odwołania to jest żenada. Wymyślają niestworzone rzeczy. Miala już buty u innego rzeczoznawcy, który stwierdził że jest to ewidentnie wina producenta, a nie moja.
Niestety nawet obcy rzeczoznawca nie pomógł :( Także jedyne wyjście to sprawa w sądzie. Czy sądził się już ktoś z Primą Modą? Niestety ale buty są bardzo słabej jakości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -5,56% 1,70 2021-04-16 15:20:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.