Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sprawa w sądzie

Zgłoś do moderatora
Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona ilością negatywnych opinii na temat firmy Prima Moda. Również padłam ofiarą "wadliwej" pary butów, która to w opinii pracowników działu obsługi klienta została uszkodzona z mojej winy.
Jedynym rozwiązaniem jakie w tej sytuacji przyszło mi do głowy to zjednoczenie się w jednym wielkim odwołaniu i wszczęcie postępowania sądowego. Działanie w pojedynkę może okazać się bezowocne, gdyż w przypadku przegranej sprawy trzeba będzie pokryć koszty postępowania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -5,56% 1,70 2021-04-16 15:20:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.