Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Reklamacje w Prima Modzie - jedna rodzina??? ;-)))))

Zgłoś do moderatora
coś dziwnie zblizone początkowe numery adresów autorów tych wszystkich peanów. czyżby jedna wspólna rodzina?? ladnie ladnie... amoze firma zai nwestowala w pr..... moja znajoma miala niezle przeboje z reklamacja - takie sa fakty. nawet uslyszala od sprzedawczyn ze z tym modelem w ogole byl problem - ale oficjalnie zadna nie chciala tego potem potwierdzic. choc dla pelnego obrazu - ja nigdy nie mialam problemu z butami primy - mialam dwie pary i bylo ok. wiec nie generalizujmy, choc z polityka obslugi reklamacji cos jest w tej firmie chyba nie halo. ale wiekszosc butow ladnych, wygodnych, wiec jak sie nie trafi na wadliwa partie - na pewno bedziecie zadowoleni. jak traficie na wade - mozecie miec problem. taki lokalny koloryt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 11,11% 1,80 2021-04-14 11:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.