Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Reklamacje w Prima Modzie

Witam wszystkich. Niedawno zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do salonu Prima Moda w CH Silesia i to co tam się dzieje można określić słowem MASAKRA!!! Stałam tam ok. 2 godz jak jakiś debil...tzn. tak się czułam w związku z zachowaniem wobec mnie Pani Dyrektor oraz kierowniczki sklepu. Przyszłam na chwilę a ona miała do mnie pretensje dokładnie o wszystko np. o to, że nie wiem, gdzie połozone są dane buty itp. a przeciez ledwo zdążyłam zapoznać sie z tym co tam wogóle mają. Oprócz mnie były jeszcze dwie osoby na próbę i gdy stałyśmy tam jak jakieś idiotki Pani Dyrektor wraz z kierowniczką głośno komentowały przy klientach nasze zachowanie, śmiały się z wszytstkiego i wprowadzały w salonie wręcz "jarmarczną" atmosferę bp inaczej nie da się tego określić. W trakcie pobytu tam byłam dodatkowo świadkiem tego w jaki sposób Pani pożal się Boże dyrektor potraktowała dziewczynę, która przyszła się zwolnić...szczerze to potraktowała ją przy nas i przy klientach jak jakiegoś śmiecia, po prostu jak śmiecia. Dodatkowo atmosfera w salonie jest po prostu tragiczna, dziewczyny pracujące tam wyglądają jak zastraszone zwierzaki bojące się powiedzieć cokolwiek błagające o to by znalazła się jakaś inna praca dla nich. Ponadto zgodnie ze standardami pani pożal się Boże Dyrektor obsługują klienta w taki sposób, że ich upierdliwość działa na klientów wręcz odstraszająco!!! Bo jeśli klient po pytaniu czy można coś doradzić, odpowiada że nie a sprzedawczyni dalej go meczy dziesiątkami pytań to klient zamiast mieć ochotę na zakup to zmywa się stamtąd jak najszybciej...i nic dziwnego, no ale Pani pożal się Boże dyrektor myśli oczywiście ze wprowadzone przez nią standardy są odpowiednie...szkoda tylko ze jest w ogromnym błędzie. Cieszę się, że nie zdecydowałam się na pracę tam bo nie chciałabym każdego dnia dostawać rozstroju żołądka na myśl o pracy. Nie polecam więc pracy w Prima Modzie i osoby tam pracujące również nie!!! I jeszcze jedno...włoska marka? Chyba tylko z nazwy a produkcja oczywiście chińska i tajwańska...tandeta przez duże T za duże pieniądze...naprawdę niewarto!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -5,56% 1,70 2021-04-16 15:20:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.