Forum Giełda +Dodaj wątek

chętni do nagłośnienia w telewizji

Zgłoś do moderatora
Witam
Mam ten sam problem. 2 raz reklamuje te same buty po wymianie na nowe i słyszę znowu brak podstaw do reklamacji. Udaje się do federacji konsumentów we Wrocławiu, a jeśli to nie zadziała kontaktuje się z "Uwaga TVN", bo ktoś to w końcu musi nagłośnić...bo mnie już krew zalew. Jeśli są chętni, a wiem że są, bo jest mnóstwo ludzi oszukanych przez tą firmę, to namawiam do złożenia takiego zawiadomienia do telewizji. Może wspólnie uda nam się pokonać i ukarać tą firmę!!!!!!
Podaje meila jeśli ktoś myśli podobnie jak ja. basiowa84@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -5,56% 1,70 2021-04-16 15:20:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.