Popieram Kubę. Gdy ktoś posiada akcje, to raczej widzi pozytywy w spółce i próbuje je opisać, przedstawia je na forum. Jeśli ktoś ma akcje i cały czas pisze negatywnie, każdy pozytywny wpis atakuje, to jest to zastanawiające i nielogiczne. Ty na szczęście Adi nie piszesz prostacko, starasz się pisać merytorycznie. Jednak efekt jest taki sam. Zniechęcenie do inwestycji. Odpowiedź nasuwa się jedną... Trolling na spadki celem skupu tańszych akcji.