Chcesz mnie przekonać, że obecna kapitalizacja jest na optymalnym poziomie i cena nie ma szans na wzrost? I poświęcasz swój czas, by mnie uświadomić? To dziwne i coś mi tu nie gra. A czy Ty masz akcje tej spółki Adi? Ja mam. Zakupy zrobiłem po 16pln i po 18pln. Interesuje mnie, czy Ty masz akcje, czy tak sobie piszesz na tym forum z nudów.