Ja myślę że trzeba dać dodatkową premię temu co odpowiada za badanie rynku i decyduje o tym co produkować... Rynek chłonął testy kasetowe a blirt produkował nie wiadomo dla kogo testy PCR. No chyba że nie byli w stanie produkować tego, na co był popyt. Jak wam pisałem że zwiększony popyt na testy nie będzie miał przełożenia na sprzedaż testów Blirta to wylewaliscie na mnie pomyje. Jak pisałem że brak informacji o nowych znaczących umowach znaczy że ich nie ma to towarzystwo wzajemnej adoracji również potrafiło wykrzesać z siebie tylko nienawiść i kłamstwa na mój temat. Wesołych świąt.