Mnie Adi zastanawia inna kwestia. Jeśli masz akcje i tak węszysz spisek i coś Ci tu nie gra, to dlaczego nadal je trzymasz? A jeśli ich nie masz, to po co tu piszesz? To jest podejrzane? Raczej nikt nie inwestuje w spółkę, w której nie widać przyszłości.