Forum Forex +Dodaj wątek
osobiscie jestem za umocnieniem Dolara bo mam prae pozycji na dolca ale jak dax spadnie nie obraze sie :) najwyzej mnie wytna i nie bd ruszal tego g... przez najblizszy miesiac