moze na edku przykorekca cos??kurde moze 10150 powstrzyma dzisiaj zrobili prawie 300 pkt a wzrosty ida juz od 9400 cos sie moze znajdzie na korekte pod 800 bo tak z fal poki co patrzylem to mozliwe abc bo szczycik na 9500 przeszli do 940 i zakladajac ze jedynka byla w okolicy 9500 to abc mozlwie jak przejda ten szczyt na 10150 to to raczej 1 i duzaaaaa 3 czyli tak ja pisalem okolice 11 kola no to wtedy edek by zaczal spadac ... dziwnie to wszystko rozgrysc bo gieldy w gore zl slabnie z regoly jest ze sie umacnia badz tu madry D:D::D:D a ajk spadki mega na gieldzie to zl sei w tedy oslabia .. hehe dobrze ze walcze malymi pozycjami na daxie