Forum Forex +Dodaj wątek
poweim tak zakladam ze edek wytrzyma na 1.1250 tak widze wsparcie na sp wlasnie mam nadzieje ze ta czerwien wytrzyma dlatego wrzucilem s a 100 pkt mam starty łacznei bo mam 3 kont czyli wychodzi okolo 90 takze lekko niet . Wlasnie cos sie zmienia widze ze jednak nie ma co na to patrzec czy to rosnie to ma spadac bo i tak robta co chcetta np jak sp bd szczytkoac to dax tez zrobi okolo 11 kola i to moje zdanie trzymam sie tego zal... ze jak wyjda na 1160 zmykam nie trzymam i zapominam o daxie