Forum Forex +Dodaj wątek
cos spiacy jestem masz strate do 30 pip wiec jeszcze do przezycia
moze z rana cos skorekca bo dzienny na 10026 wiec jutro bedziesz glowkowal ale ta usa mi cos nie pasuje