Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dax KTOS WRZUCA S??

Zgłoś do moderatora
Mam dwi L male jak rusza ten szczyt to nie bd po nic sladu i tyle ryzyko nie gram duzymi lotami bo tak to bym sie sr...