Forum Forex +Dodaj wątek
wez jak mozesz napisz mi pare madrosci kiedy co i jak bo juz zgłupialem ??!! bo widze ze te moje S juz nie sa dobre bo mam na 10030.. sku... tyle czekalem dluzej niz zwykle a tu dalej mnie leszcza wrrrr... juz sie wkur... na dobranoc ;/;/;/;