150 mln netto zysku w 2021 r.
47 mln netto Rekordowy I kwartał 2022 r.
II kwartał 2022 r. też będzie super - przypuszczam, że śmiało wypracują zysk netto na poziomie 130 - 150 mln netto
Załóżmy, że rok 2023 jest słaby i będzie zysk na poziomie 70 mln zł
Bowim ma stałych odbiorców. Dodatkowo chcą sprowadzać stal z Ukrainy. Można przyjąć założenie, że część zamówień na wyroby hutnicze, zbrojenia budowlane w 2023 r. będą z Ukrainy.
KPO też nie pozostanie bez wpływu na wyroby stalowe.
Wystarczy to wszystko policzyć, zebrać w całość i mniej więcej oszacować wartość spółki !
Obecna wycena to żart ! Oczywiście, nasza GPW jest słaba i to tylko w pewnym sensie usprawiedliwia obecną wycenę.
Najlepiej niech każdy sobie sam odpowie na ile wycenia spółkę, która generuje takie zyski jak BOWIM.