Ja szukając spółek na ten moment ponownie kupiłem spory pakiet USSteel. Przedwczoraj paniusia z Goldmana dała rekomendacje sprzedaj. Napisała ze wszystko cacy ale zwraca uwagę brak generacji gotówki. Czyli dokładnie to samo, co przerabialiśmy na Bowim od sierpnia zeszłego roku i czego czepiali się nasi szamani. Co z tego, ze spółka ma C/Z poniżej 1,5 i generuje regularnie potężne zyski zwiększajac kapitały? Jednocześnie ta sama Paniusia dala drugiej spółce stalowej. C/Z 4,5 rekomendacje trzymaj a spółce z C/Z 8,0 rekomendacje kupuj. Dlatego obecnie z branży stalowej stawiam na polski Bowim (dystrybucja) oraz USSteel (produkcja).