No i walą dalej, coś czuję że będą dotykać luke na 15.
Free co myślisz o pkp cargo, mam na myśli to że polska będzie głównym hubem do dalszego eksportu większości towarów z Ukrainy co powinno dac dobrego kopa dla polskiej koleji. Nie proszę o radę kupić czy nie tylko o twoja opinie na ten temat