a co Panowie sądzicie o MOLu
Węgry są trochę Poza sankcjami na ropę i mol może sporo ugrać na dywergencji.
poza tym spolka gdzie jej forum na bankierze odwiedza ktoś przypadkiem, a to dobry znak
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,28533993,dlaczego-z-unijnych-sankcji-wykreslono-cyryla-ekspert-o-duchowym.html#s=BoxOpImg2