Jakie jeszcze bajki będziecie tutaj opowiadać? Zysk roczny w wysokości 150 mln przy kapitalizacji 310 mln, to dla ciebie jak rozumiem standard i tak jest na wszystkich spółkach?:) Obecny kurs zakłada jakieś 50 mln zysków rocznie, czyli tyle co teraz robią w kwartał.