Chyba jednak nie taki z Ciebie orzeł skoro nie potrafisz przeczytać kilku postów i zrozumieć - ja piszę o skupie, który ruszył 24 czerwca w oparciu o ostatnią uchwałę walnego a Ty podajesz łączną ilość akcji posiadanych przez spółkę a pochodzących też z wcześniejszego skupu.
Ogarnij się zanim coś napiszesz zarzucając komuś bzdury.