ja nikogo nie pocieszam ani nie zaklinam, obecna sytuacja na GPW jest bardzo słaba, wcześniej czy później kurs ABC ruszy i z pewnością nie w dół. Jak napisałeś Invest skupili niemal 10% jakby dalej jechali to by cena była kole 4,50... ale komu to potrzebne by sztucznie ją wywalić.