skupywałem papier od 2 lat w różnych cenach... bywało że miałem sporą wtopę ale już od dłuższego czasu jest dobrze. Uważam że obecna sytuacja na naszej giełdzie jest smętna, jak wszyscy widzimy małe obroty i czekanie co będzie z OFE itp. itd. również nie oddaję papieru poniżej 6 zł co nastąpi pewnie w przyszłym roku.