ceny stali/wyrobów stalowych stabilizują sie na dosc wysokim poziomie co po prostu sprawi ze bowim bedzie miał duzo większe zyski niż przez ost lata i stanie się to standardem. Zresztą ten kto tutaj pisze i naciska na spadek kursu bowim to tylko dlatego bo chce wypchać sobie kieszenie tanim papierem, bo inaczej to po co by miał cokolwiek pisać?