oczywiście, że tak. już od dawna piszę, że każda dobra informacja jest wykorzystywana do spadków. to jest typowa wyprzedaż i realizacja zysków jest jak najlepszym powodem. a obecne wyniki spółki są już dawno w cenie i nikt się już nimi nie przejmuje, wszyscy patrzą w przyszłość. a ta najwyraźniej nie wygląda różowo. ewidentnie widać, że na kursie szykuje się głęboka korekta.
śmieszne są te bajania "znawców" którzy w kółko powtarzają zaklęcia o niskiej wycenie spółki. pewnie tylko specjaliści z forum bankiera je zauważyli, a cały rynek jest ślepy i głuchy. ale zaraz się zorientuje i będzie rajd na północ, na 1000 pln. spoko.