Zajob ale spółka poinformowała o zyskach zaokrąglonym 150mln zł w 2021. Jesli uwidocznią je w przepływach w raporcie Q3 to kurs bedzie musiał na to zareagować. Perspektywa dla BOWIMU jest na 2022 rok pozytywna. Ich towar jest dalej w cenie i popyt w Polsce niezagrożony analizując ilość hipotek i leasingow w Q3 2021. Ja obstawiam jednak scenariusz ze ściąganiem spółki z giełdy za niedługo.