Dnia 2021-11-16 o godz. 17:46 stefcio64 napisał(a):
> Pewnie sporo jest takich, którzy kupili licząc na szybkie ruchy na kursie.
> Nie pykło, to sprzedają tnąc straty.
> Ilości są niewielkie, ale przy braku popytu efekty wyraźne.
to jest nieprawda co piszesz bo ff przemielił się kilka razy , a z tego prosty wniosek że kupują akcję sprzedają 20 gr drożej i w ten sposób uwalają kurs nawet nie ponosząc kosztów prowizji bo 20 gr im to zwróci a jak się nachapią po nie wiem jakiej cenie to już nie będzie nadstwiania akcji na sprzedaż tylko winda żeby sprzedać wyżej , myślę że dużo wyżej , a kasa na dywidendę daje im poczucie spokoju bo np przy 3 zł dywidendy kurs i tak poleci do góry , czyli bezpiecznie pogrywają