Dnia 2021-11-17 o godz. 08:55 ~Free napisał(a):
> Popatrz sobie na Cognor jakie tam cyrki się dzieją. Prezes po raz drugi skupił milion akcji przez swoją inną spółkę, a kurs mimo to nie mógł wzrosnąć wyżej niż 5%. Już oficjalnie zapowiedział, ze jak tylko będzie mógł to ściąga Cognor z giełdy, bo jego zdaniem to jest jawna manipulacja kursem w świetle obecnych wyników, no i widać wyraźnie że zmierza w tym kierunku skoro systematycznie zbiera akcje.
Siemanko Free, masz może jakiegoś linka z tą wypowiedzią prezesa Cognora?