Chyba rzeczywiście jesteś nowy na spółce. Od 6 miesięcy ktoś uwala wszelkie wzrosty zrzucając niezłe pakiety żeby osiągnąć swój cel, no i ludzie w końcu się nauczyli, że nie ma co brać wyżej i lepiej polować na tańsze akcje. Od czasu do czasu widać jakieś nieśmiałe próby zaniżania albo zrzuty niecierpliwych, ale jednak cena jest już tak niska, że chętni do brania się znajdują. Ja osobiście już ustawiłem się niżej, bo wziąłem w okolicach 8,7 tyle ile chciałem. Skoro poziom absurdu wyceny tej spółki jest tak wysoki, to wszystko jest tutaj możliwe chociaż przeczy elementarnej logice i zasadom ekonomii.