Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -11,36%

Re: Sezon na

Zgłoś do moderatora
Czytasz ze zrozumieniem czy udajesz takiego mocno bystrego ? Znowu twoja wypowiedz jest dnem bo nie podajesz żadnego argumentu. Wytłumaczę ci o co chodzi. Jakies 1.5 tyg temu cena była po 1.1 ja wchodziłem nieco wcześniej i później po 1.16 Rozumiesz ? W trakcie połączenia tylko obserwowałem spółkę. Rozumiesz już ? Właśnie przez takie czytanie ze zrozumieniem a właściwie jego calkowity brak wisicie na spółkach i zachowujecie się jak krzyczące dzieci naganiając ,,będzie rozslo bo tak chce !” I zniechęcacie potencjalnych młodych inwestorów bo jak ci widza ze jednak nie rośnie to zabierają kapitał albo wgl go nie inwestują. Oczywiście nie mówię tu o poważniejszych graczach bo to to jest inna para kaloszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,22% 1,19 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.