Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -13,30%

Re: Sezon na

Zgłoś do moderatora
Jakie krzyki rozpaczy o czym ty piszesz ? Takie naganianie robi więcej szkody spółce niż pożytku. Twoja wypowiedz nie ma praktycznie żadnych argumentów. No wiesz co spółki na giełdzie maja to do siebie ze albo rosną pod coś albo są spekulacja gdzie ostatni gasi światło. Dla cb żadna różnica jaki jest avatrix widzę. To jest waśnie inwestor tych czasów, nie ważna pod co rośnie ważne ze rośnie. Jaka promocja ? O czym ty mowisz? Frizz ma z inna spółka podpisana umowę dot. gier. Nagle myślisz ze chłopak za free będzie robił promocje ? Oczywiście ze avatrix urośnie ale teraz naganiacie chamsko jeleni pod hasło ,,duży wolumen” ,,super fundamenty”. Dotacje ? Fajnie ze dostali ale 100 tys na spółkę z kap. okolo 140 mln to trochę przykro podawać to jako argument.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 7,41% 1,16 2021-10-15 11:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.