Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -14,50%

Re: Sezon na

Zgłoś do moderatora
Człowieku o co Ci chodzi my tu inwestujemy swoje pieniądze. Po co te wywody pod co rośnie. Ja mam wizję icg robi grę nie wiem czy dobrą ma super wydawcę. Duży kapitał w to idzie dotacje 50+ zatrudnionych. Influenserzy promują tego jeszcze nie było... mi się podoba Microsoft kiedyś był w garażu. Wojewódzki kolejnych młodych milionerów z ekipy na kanapy zaprasza. Darmowa promocja gry w milionach na YouTube do tego gry mobilne... denko uklepane na 1.1 średnia na papierze przez 4 mce rewelacja. Przy dobraniu uśrednieniu już jestem na dużym plusie. Pół roku słucham takich troll jak ty... słucham uśredniam i już zarabiam. A co będzie jak im naprawdę się uda... Ja płakał nie będę... nie rozumię twojego krzyku rozpaczy o co chodzi. Jeśli nie jesteś pewien pieniędzy które możesz pozwolić sobie stracić to nie graj... my możemy stracić... To nasze pieniądze pozdrawiam Pana Eugeniusza. P.S. zarejestruj nick i rozmawiaj merytorycznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -6,23% 1,14 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.