Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -8,82%

Re: Sezon na

Zgłoś do moderatora
"...Jak Wam styczeń napluł w twarz" czyli nie tobie... "...mam pakiety kupiony nie po najniższej możliwej ostatnio cenie ale po tylko troszkę większej i rozbuduje ta pozycje prawdopodobnie jak tylko cena znowu spadnie..." Cena spadła w grudniu później w styczniu skoro Tobie nie napluła w Twarz... A twierdzisz że kupiłeś po wyższej cenie czyli przed listopadem?... bo nie 16.04 i nie 19.04 To znaczy że jesteś bez akcji - logika twojej wypowiedzi na to wskazuje. Pozdrawiam Cię serdecznie. Szkoda mi takich ludzi jak Ty...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 6,09% 1,22 2021-10-26 15:26:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.