Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -13,30%

Re: Sezon na

Zgłoś do moderatora
A jak krzyczałeś po emisji ze będzie lekki zjazd i góra i co było ? Czy dla was nie maja żadnego znaczenia argumenty ? Oml ? On miał dobra grę na wydaniu która była w swoim czasie hitem. Nie docierają do cb człowieku sensowne argumenty o tym jak spartaczyli sprawę podczas ustalania emisji ? Jeszcze raz powtórzę icg to studio z dużym potencjałem ale na razie nie ma w ich portfolio gry ani nie jest tak owa zapowiedziana która uzasadniałby taka wycenę giełdowa. Wy tutaj liczycie na spekulacyjne wzrosty na razie bo pod co to ma rosnąć ? Z emisja pisaliście tutaj ze spodziewaliście się 10-20 mln ale 120 to tez niw tragedia. Widzisz skale przeszacowania akcji ? Jest dziesięciokrotna. Jak wam styczeń napluł w twarz to mówicie ze deszcz pada i ze jest ok i ze i tak 10 zł musi być na kursie. I uprzedzając twoje pytania co tu robie to mam pakiety kupiony nie po najniższej możliwej ostatnio cenie ale po tylko troszkę większej i rozbuduje ta pozycje prawdopodobnie jak tylko cena znowu spadnie. Tylko ja wiem ze to jest temat na long i nie szukam jeleni obiecując 2 zł do końca przyszłego miesiąca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 7,41% 1,16 2021-10-15 11:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.