Tylko tam kurs siadł. To też spółka z mojego portfela.
Uważam, że tam są grube obostrzenia w wypuszczeniu tych akcji na rynek i są związane z jakimiś ustaleniami jeszcze za czasów Rady Nadzorczej, a mimo to ktoś sypał cały lipiec i tak..
W Unimocie mam nadzieję, że premie będą sensownie uzgadniane i wypłacane, czego im i nam życzę :)