Wyniki są rewelacyjne.
Covid mocno dawał w tyłek do połowy czerwca, a oni poprawiają ebitdę prawie dwukrotnie!!!!
Kosmos.
Na tyle dobrze czują się z wynikiem, że robią rezerwę prawie 5 baniek na premie dla Zarządu.
Jedyne co mnie martwi, to jej wysokość. 100-200k na głowę by wystarczyło.
Czy naprawdę w każdej spółce musi być taka rozpusta?
Jeśli Rada Nadzorcza to czyta, to proszę o zastanowienie się nad tematem. Czytają to też pracownicy Unimotu przecież. Nigdy to nie prowadzi do niczego dobrego, jeśli dysproporcje w zarobkach kłują w oczy.
Pozdrawiam serdecznie.