Ps. Unimot to moja najwyższa pozycja w portfelu. Absolutnie nie ogarniam spadków po takich wynikach. GPW to jednak stan umysłu. Chyba część ludzi idzie szukać przygody gdzie indziej. Szkoda.. Unimot to gwarancja spokoju. Gdyby jeszcze przemyśleli podawanie do publicznej wiadomości takich informacji o premiach to byłoby idealnie :)
Premia, jeśli już musi być tak kosmicznie duża, to niech to będzie jako widełki w uchwale na walnym, a później jako składowa wyniki w raporcie. Zupełnie nie widzę potrzeby sygnalizowania jej jako oddzielny punkt w głównej informacji do akcjonariuszy.