Ulica się wysypie, duzi taniej dokupią i kurs pójdzie w górę, bo i wyniki i perspektywy świetne. Co do premii do zarządu, to niedawno TSGames miało odpis ponad 70 mln. zł na premiowe akcje dla zarządu za ten rok.... Może nam się to nie podobać, ale taki mamy klimat. Ważne, że spółka się rozwija i zarabia coraz więcej, a dodatkowo wchodzi z przytupem w wysokomarzowy biznes fotowoltaniczny.