O czym Ty piszesz..??
Za wysokie premie?
Nie masz ich kontraktów to nie wiesz, pewnie są wynagradzani od wyników prowizyjnie.
Sąm mam taką umowę w firmie budowlanej - jest zysk , jest premia.
Każdy może zostać prezesem lub członkiem zarządu - droga otwarta.
Osobiście wole inwestować w spółki gdzie zarządy są wynagradzane od zysków.
Jakby dostawali tu premie po 100-200 k to by pracowali już gdzie indziej.