Ali, zdecyduj się...
pożyjemy, czy zobaczymy, bo to w przypadku spółki braster, zasadnicza różnica. Jak "zobaczysz, to nie przeżyjesz" i odwrotnie. Do zobaczenia przy właściwym komunikacie, kończącym tę farsę, ale wtedy zapewne się już nie od ważysz wyjść ze swojej nory.