Aliakcza, ale ściemniasz z ciebie. Inwestorzy, którzy mają po 200 000 akcji nie siedzą na tym forum (zera ci się pomyliły). W mojej ocenie jesteś zwykłym, płatnym naganiaczem, któremu za chwilę zniknie pracodawca. Szukaj nowej roboty i nie wkręcaj nie doświadczonych naiwniaków.