Jeżeli utrzyma się na 1,2 zł dramatu nie ma.
Jeżeli nie utrzyma się na 1,2 zł nie wykluczam groszowe wartości, o czym zresztą napisałem w pierwszym wpisie na tym wątku.
Niestety obecny prezes wpisuje się w zachowania Halickiego... Nie sądzę że nie ma świadomości tego, że jego ruchy na gpw budują oczekiwania inwestorów. No aż tak naiwny to chyba nie jest. Mnie się podobała postawa Piróga rok temu. Szczerze powiedział, że sprzedaje akcje, pożycza firmie kasę, bo jej nie było. Tutaj cisza, a takie miał prezes parcie na wywiady.
Fundusz, comparic, potem jeszcze jeden wywiad, zresztą żenujący. I te rozgrzane telefony. Wstyd!
Zresztą możesz zadzwonić sam do prezesa, numer jest na stronie spółki.
Trzymałem cały rok kciuki za braster, ale teraz jestem z boku.
Powodzenia!