będzie git a te cwaniaki co nie mają akcji niech piszczą że poleci na 20 gr ja jeszcze dokupię mam 200000 akcji i sprzedam po 20 zł jak chcecie a jak nie to przestańcie mi pisać jakieś herezje że będę płakać jak po 20 gr sprzedam a jeśli sprzedam po tyle to będę jakieś 15 gr w plecy czasem strata musi być :D ale w to na tej spółcę nie wierzę