Rozpisałeś się ale wnioski masz błędne i mało z tego wynika. I forum to nie dziennik inwestora ale publiczne miejsce do wyrażania swoich opinii o danej spółce, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Posiadanie waloru i pisanie o tym w żaden sposób nie uwiarygadnia opinii, zwłaszcza w internecie gdzie możesz wymyślić wszystko. Niektórzy też wolą więcej pisać o sobie niż o spółce. A w cenie zawsze będzie nie tylko sceptycyzm ale i nieuzasadniony optymizm.