nie Komar. mam trochę dość gamingu. nie chcę być bezustannie uzależniony od udanego eventu. stąd inwestycja w trakcję, dino czy banki. To nie jest tak, że ja nie wierzę w tę czy kolejną premierę Carbonu . Zwyczajnie, nie chcę mieć już w tym momencie tych akcji. Na Carbon w porównaniu choćby z Var, to miałem małą pozycję. Reznor mi to podsunął i tyle. Nie jest wykluczone, że jak będę budował portfel po wakacjach to odkupię te akcje. zastanowię się. Póki co ograniczam dywersyfikację do absolutnego minimum.
ps. zawsze piszę, że nie powinno się kopiować moich zagrań, między innymi dlatego, że czasem (raczej rzadko ale
jednak ) moje decyzje wynikają z przerzucania kapitału między spółkami, a niekoniecznie z sytuacji fundamentalnej samej spółki. Banki na przykład kupiłem żeby nie musieć ich pilnować i cały się tam zapakować. pozdrawiam. cześć.