Porównujesz sytuacje VAR jak już został rozliczony z nadziei co do premiery do sytuacji CRB gdzie jeszcze tego nie ma. Ja porównałem ten sam moment - okolice premiery i jej weryfikacje, VAR tak samo pięknie zapowiadała zyski w kolejnych kwartałach, teraz widać ile z tego wyszło. Jeżeli CRB będzie brakować kasy to tam zaczną się takie same zagrywki jak tutaj, obecnie tego robić nie muszą.