Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -81,60%

Re: Reznor, wszystko ok?

Zgłoś do moderatora
Ładny pakiet przytuliłeś. Jak chce przy Data zostać na dłużej, ale to zależy od tego czy uda im się dobre rekomendacje chwycić przy MLARS. Jeżeli tak, to do 2022 naprawdę mają szanse zrealizować swój plan. Na razie załadowany jestem pod korek, ale jak trafi się okazja to dokupię. Plus tej spółki jest taki, że sprzedają oprogramowanie, a przy gotowym rozwiązaniu koszty są stosunkowo niskie do zarobku.
Jakiś czas temu zainteresował mnie Columbus Energy. Nie prześwietliłem ich do końca i nie mam ich papierów. Jak będę szukał jeszcze czegoś do portfela to może powrócę do tematu.
Nie wiem czy śledzisz Bloober-a, ale dali dzisiaj ciekawe info. Kurs ostatnio idzie ładnie do góry. Mam średnią poniżej 100zł, więc ten tydzień bardzo mnie ucieszył. Tutaj też jest plan na małe zakupy, ale musi być okazja.
CBR dzisiaj mistrzostwo. Papier zabierany na bezczelnego. Przyszły tydzień ciekawy. Trzymam kciuki za 70+.
Spokojnego weekendu, pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,29% 0,46 2026-06-23 13:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.