Hej tak wziąłem 4500 akcji przed wybiciem i trzymam, ale nie będę na dłużej taki mały setup dobie ustawiłem. Teraz stawiam dużo na foreveren i ULT, banki trzymam + PZU i KGHM. Na VAR też kupowałem w tym tygodniu, ale mam pewne podejrzenia, że jest większa kwota ustawiona na S przy 2,55. Plus taki, że konsola się zawęża i obstawiam wybicie niedługo może nawet przyszły tydzień. Carbon dobrze się skończył, wybronione 60,xx czekamy na weekend. Czerwiec będzie gorący. Datawalk mam tylko tyle, bo dokupilem się na simfabric i się bardzo opłacało, dzisiaj przebiło 50,xx a startowało z 15-16 zł, więc dam rozumiesz :) ale dzięki za podpowiedź