Wybacz, ale zobowiązania krótkoterminowe są gorsze od długoterminowych. Ale żeby nie było że się tylko czepiam - spółka jest bardzo niedoszacowana na GPW (co jest chyba oczywiste dla wszystkich) i podejmuje chyba skuteczne działania restrukturyzacyjne.......................